Hoofdartikel Heemkundevereniging in tijdschrift

Een jaar geleden heeft Henk Hermans voor de Heemkundevereniging een inleiding gegeven over: De betekenis van de familie Aerthijs voor de oprichting van de parochie Ospel en de bouw van de kerk.
Deze inleiding was alleen mogelijk nadat Henk een uitgebreid heemkundig en genealogisch onderzoek had gedaan over de gebeurtenissen in de vijf gehuchten van de latere parochie Ospel in het midden van de 19e
eeuw en de betekenis daarin van de familie Aerthijs.

Na deze avond voor de Heemkundevereniging heeft Henk Hermans zijn onderzoek verder doorgezet en zijn werk is onlangs verschenen als hoofdartikel in het Limburgs Tijdschrift voor Genealogie (van het Koninklijk LGOG). De leden van de Heemkundevereniging kunnen een exemplaar van dit tijdschrift (voor de prijs van € 7,50) bij ondergetekende verkrijgen. U kunt even een mailtje sturen of telefonisch contact opnemen. De bijlage op 2e blz. geeft een korte beschrijving van het artikel (17 pagina’s met de nodige afbeeldingen in kleur).

Met vriendelijke groeten,
Bert van Laer,
Voorzitter Werkgroep Genealogie HKV Nederweert,
Voorzitter Sectie Genealogie v/h Koninklijk LGOG.
Mail: vanlaer@home.nl
Telefoon 06-53 373 352

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *